Izvidac Ljubuski - Telekom Veszprém 25:31 (15:15)

Izvidac Ljubuski: Kvesic, A. Grbavac – Milicevic, Grgic, Mandic 3, Cutura 2, Jarak 2 (1), Sarac 4, A. Grbavac II. 4, Primorac, J. Grbavac 4, Raguz, Cirjak, Pavlak 1, Hrstic 3, Rodin 2

Telekom Veszprém: Borbély – Gulyás, Iváncsik 3, Ilic 2 (1), Nilsson 6, Nagy 3, Aflitulin 2, Marguc 12 (1), Terzic, Milasevic, Lékai 2, Ligetvári 1

Hétméteres: 1/1 ill. 4/2
Kiállítás: 8 perc ill. 4 perc
Xavi Sabaté: Gratulálok mindkét félnek a mai meccshez. Gratulálok, és nagyon örülök, hogy Mirsad Terzic lett az év bosnyák sportolója, nagyon megérdemelt ez a díj, hiszen kiváló sportember. Nehéz meccs volt ez számunkra, hiszen rengeteget utaztunk mostanában A játékosoktól hihetetlen erőfeszítés szükséges ehhez. A szezon második fele szerencsére könnyebb lesz, talán csak két utazásunk maradt. Boldogok vagyunk a mai győzelem miatt. Most jön egy hosszú út haza, majd megpróbálunk minél jobban felkészülni a Zagreb ellen.

Mirsad Terzic: Olyan volt a mérkőzése, mint amilyenre számíthatunk. Az Izvidac egy fiatal csapat, tehetséges játékosokkal. Tíz napja hosszú buszos utazásaink vannak, fáradtak voltunk a mai meccsen, amit igyekezett kihasználni az ellenfél. Sok sikert kívánok a hazaiaknak, akik biztos, hogy a tapasztalat megszerzésével egyre jobbak lesznek majd.

Zdenko Grbavac: Gratulálok a Veszprémnek a győzelemhez. Sportszerű és jó meccs volt a mai. Ha egy mérkőzés csak 45 percig tartana, akkor több sikerünk lenne. Még időre és türelemre van szükségünk, tanulnunk kell ezekből a vereségekből is.

Mislav Grgic: Megtiszteltetés volt egy ilyen nagyszerű csapat ellen játszani, mint a Veszprém. Jól játszottunk az első félidőben, de a másodikban elfáradtunk, és a 45-50. perc táján elveszítettük a koncentrációnkat, a Veszprém pedig kihasználta ezt.